Conquer Online (99 Games)

Conquer Online (99 Games)
Conquer Online, saf adrenalin ve aksiyon duygusunu kullanıcısına aktarmayı başarmakta.

Devasa çok oyunculu online oyunlar arenasının Türkiye genelinde popüler isimlerinden birisi olmasa da özellikle Asya bölgesindeki çalışmaları ile kendisinden bahsettiren 99 Games tarafından hizmete sunulan Conquer Online, benzer aksiyon ve rol yapma türündeki oyunlara nazaran farklı oynanış ve mücadele yapısının yanı sıra karakter gelişiminde izlenebilinecek son derece geniş kapsamlı yollar ile de ilgiyi üzerinde toplamayı başarmakta. Her ne kadar bilgisayar kontrollü yapay zekalı yaratıklara karşı  mücadele etme imkanı sağlasa da ana yapı olarak oyuncuların birbirleri ile olan mücadelelerini konu alan Conquer Online, saf adrenalin ve aksiyon duygusunu kullanıcısına aktarmayı başarmakta.

Oyuna girdikleri an mevcut dokuz karakter sınıfından birisini seçen Conquer Online oyuncuları, bu sayede uzun soluklu hikayeleri içerisinde tecrübe etmek istedikleri mücadelenin ana özelliklerini oluşturma imkanı elde ediyorlar. Pirate, Monk, Archer, Ninja, Trojan, Warrior, ve Taoist sınıflarından kendisine uygun olanı seçerek farklı avantaj ve dezavantajlara sahip olan oyuncular, hikayelerinde ilerledikçe edinecekleri deneyimler ile birlikte diğer sınıflara ya da kendi sınıflarından olan karakterlere karşı nasıl en güçlü mücadeleyi gerçekleştirebileceklerini öğrenecekler.

Web sitesi üzerinden yeni başlayanlar için özenle hazırlanmış olan makale ve videolardan faydalanabilen acemi Conquer Online oyuncuları, söz konusu öğretici video ve yazılı rehberler ile birlikte kısa sürede yeteneklerini üst düzeye taşıma fırsatı da elde edebilmekteler. Yaratıkları öldürmenin kolay metotları, görevleri kabul etme ve söz konusu görevlerin gerçekleştirileceği bölgelere erişimin nasıl yapılacağı gibi temel bilgilerin yanı sıra PvP taktikleri açısından da rehberlerden faydalanarak kendilerini geliştiren oyuncular, zaman içerisinde Conquer Onlinedünyasının büyüleyici yapısına kendilerini kaptırarak üst düzey devasa çok oyunculu online rol yapma oyunu keyfine ulaşabilmekteler. Popüler MMO oyunu hakkında merak ettiğiniz tüm detay bilgilere ve oyunun geliştiricileri tarafından yayınlanan güncel haberlere sitemiz üzerinde yer alan makaleler üzerinden erişebileceğiniz gibi, bunun yanı sıra tamamı ile isteğe bağlı olarak gerçekleştirebileceğiniz mikro ödemeler ile satın alacağınız eşya ve özelliklerde kullanılacak kredileri de en uygun fiyatlar ile sitemiz aracılığı ile güvenle temin edebilirsiniz.

Oyunun Adresi : http://co.99.com/

Conquer Online oyun epinlerini hızlı ve güvenli bir şekilde sitemizden satın alabilirsiniz.

https://www.gamerepin.com/conquer-online