Nova Raider (Nova Raider)

Nova Raider (Nova Raider)
Nova Raider, uzay tabanlı yapısı üzerinde heyecan ve maceranın hız kesmediği bir aksiyon deneyimini yaşatmakta.

İnternet tarayıcıları ve mobil cihazlar üzerinden herhangi bir indirme ya da benzeri işleme gerek duyulmadan tecrübe edilebilinen oyunların popülerliğinin günden güne artması, bu alanda ürün geliştiren stüdyoların da her geçen gün daha üst düzey ve başarılı isimleri hizmete açmasına imkan vermekte. Benzerlerine göre kısa bir süredir yayında olup hali hazırda beta sürecinde bulunmasına rağmen Türkiye ve dünyanın dört bir yanında milyonları kendisine bağlamayı başaran Nova Raider, uzay tabanlı yapısı üzerinde heyecan ve maceranın hız kesmediği bir aksiyon deneyimini yaşatmakta.  Bilgisayarlarda herhangi bir indirme yapılmasına gerek kalmadan direkt olarak kullanılabilinen, akıllı telefon ve tabletler üzerinde ise ufak bir aplikasyona ihtiyaç duyan Nova Raider, kişilere uzayın derinliklerinde gerçek oyuncular ile birlikte çarpışarak birbirinden özel ve etkileyici başarımlara erişme şansı sunmakta.

Oyuna girişlerinde Raider, Tank ve Destekleyici birimler içerisinde kendisine uygun olanını seçen kişiler, uzun soluklu maceraları içerisinde yer alacak savaşlarda kişisel ve takım becerileri bazında ne konumda bulunmak istediklerini bu sayede belirleyebilmektedirler. Raider gemilerini seçen kişiler hızlı ve ölümcül bir niteliğe sahip olup en etkili hasar verme öğelerinden birisi olurlarken, bunun yanı sıra düşük defansları ile birlikte kolay hedefler konumdadırlar. Tanklar galaksiler arası en güçlü seyahat gemileri olarak nitelendirilip özellikle galaksiler arası seyahatlerde kullanılırken, destekleyiciler ise isimlerinden anlaşılabilineceği gibi diğer gemilerin hasarlarını tamir etmek ve koruma alanları oluşturma görevlerini üstlenmektedirler. Yalnızca üç ana gemi tipi bulunması ile benzer tarayıcı oyunlarına nazaran detay konusunda yetersiz gibi görülebilinen Nova Raider, kendisi üzerinde zaman geçirildikçe içerdiği sayısız ayrıntıyı ve bu ayrıntılar ile sağlanabilinecek farklı oynanış şekillerini kullanıcısına aktarmayı başarmaktadır.

Herhangi bir ücret ödenmeye gerek duyulmadan kullanılabilinen Nova Raider, bunun yanı sıra tüm Free to Play oyunlarda olduğu gibi mikro ödemeler ile birlikte ufak çaplı alışverişlerin de yapılmasına imkan vermektedir. Bu başarılı uzay aksiyon oyunu hakkında tüm güncel haberlere ulaşmak ve markette harcayabileceğiniz kredilere erişmek için sitemizi dilediğiniz an kullanarak oyun keyfinizi saniyeler içerisinde arttırabilirsiniz.

Oyunun Adresi : www.novaraider.com/tr/

Nova Raider oyun epinlerini hızlı ve güvenli bir şekilde http://gamerepin.com sitemizden satın alabilirsiniz.