S4 League (Aeria Games)

S4 League (Aeria Games)
S4 League, devasa çok oyunculu online yapısında bulunan en kaliteli ve farklı üçüncü kişi görünümlü nişancı aksiyon oyunlarından birisi olarak gösterilmektedir.

Game On Studio ve Pentavision stüdyolarının ortak çalışması ile Güney Kore merkezli olarak yaratılan S4 League, devasa çok oyunculu online yapısında bulunan en kaliteli ve farklı üçüncü kişi görünümlü nişancı aksiyon oyunlarından birisi olarak gösterilmektedir. 2006 yılında Güney Kore içerisinde sunulmaya başlandığı günden itibaren yoğun ilgi gören ve kısa süre içerisinde Avrupa genelinden de talep edilen oyun, 2008 yılında da Avrupa geneline yayılarak hitap ettiği kitleyi milyonlara çıkarmayı başarmıştır. Yayınlandığı ilk günden bu yana Free to Play sistemine dahil olarak ücretsiz biçimde sunulan S4 League, oyuncuların tamamı ile istek ve arzularına bağlı olarak gerçekleştirebilecekleri mikro ödemeler ile birlikte kişilerin farklı karakter kostümlerine ya da özel silahlara kısa yoldan erişmelerini mümkün kılmakta.

Ana yapı itibari ile takım bazlı karşılıklı mücadele türüne dayanan S4 League, sahip olduğu farklı mücadele türleri ile birlikte kişilerin arzu ettikleri kurallar ve sınırlamalar dahilinde rakiplerine karşı koymalarını sağlamakta. Deatchmatch, Touchdown, Chaser Mode, Rattle Royal, Captain Mode, Siege Mode, Conquest Mode, Arcade Mode, Warfare Mode ve Arena Mode mücadele türleri ile birlikte birbirinden farklı tecrübeler yaşayabilecek olan S4 Leagueoyuncuları, bunların yanı sıra Practice Mode ile birlikte de geliştirmekte oldukları taktiklerini mükemmelleştirmek için alıştırmalarını gerçekleştirebilmekteler.

Kısa mesafeli olarak kullanılabilinecek çekiç, kılıç ve benzeri pek çok silaha sahip olan S4 League oyuncular, uzak mesafeli hasar verme istekleri için de birbirinden özel tabanca ve tüfeklerden faydalanabilmekteler. Her haritaya ve oyun moduna göre değişiklik gösterebilecek avantajlı silah ve benzeri ekipmanlar arasından tercihlerini yapabilen oyuncular, zaman içerisinde söz konusu detaylar konusundaki bilgi birikimlerini de arttırarak aldıkları keyif düzeyini de doruğa çıkartabilmekteler.

Neredeyse her hafta güncellene ve bu sayede kullanıcılarına daima gelişmekte ve değişmekte olan bir dünya içerisinde yer aldıklarını hissettiren S4 League hakkındaki tüm haberlere en kısa yoldan sitemizden ulaşabileceğiniz gibi, oyun içi alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Aeria puanlarınıza da en ekonomik fiyatlar üzerinden güvenli biçimde erişmek için sitemizdeki satış sistemini kullanabilirsiniz.

Oyunun Adresi : http://tr.s4league.aeriagames.com/

S4 League oyun epinlerini hızlı ve güvenli bir şekilde sitemizden satın alabilirsiniz.

https://www.gamerepin.com/s4-league