Yardım Konuları

Ana sayfada sağ tarafında bulunan üye panelinden "Kayıt Ol" veya hızlı giriş için sosyal medya butonlarını tıklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

"Kayıt Ol"  butonunu tıkladıysanız üye kayıt sayfasından üye kayıt formunu doldurun. Formu doldurduktan sonra belirttiğiniz e-posta adresine onay maili iletilecektir. Onay mailindeki linke tıklayarak üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Daha basit bir şekilde giriş yapmak isterseniz sosyal medya butonlarını tıklamanız yeterli. Butona tıkladıktan sonra site sizi ilgili sayfaya yönlendirip kayıt işleminizi onaylamanız istenecektir. 

Normal bir şekilde üye olup daha sonra da "Müşteri Merkezi" sayfasına giderek sosyal medya hesaplarınızı sitemizdeki hesabınızla ilişkilendirebilirsiniz. İlişkilendirdikten sonra dilerseniz normal bir şekilde, dilerseniz sosyal medya aracılığı ile giriş yapmanız mümkün olacaktır.

Şifrenizi unuttuysanız sitemizin üye paneli bölümünde yer alan "Şifremi unuttum?" butonuna tıklayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Ayrıca üyelik bilgilerinizi ile giriş yaptıktan sonra da sağ tarafta yer alan "Sayfam" butonuna tıkladıktan sonra sol köşede yer alan "Şifremi Değiştir" butonuna tıklayarak da şifrenizi değiştirebilmeniz mümkün bulunmaktadır.

Sitemizde kayıtlı eski üyelerimizin kayıtlı olduğu e-mail ile sitemizin üye paneli bölümünde yer alan "Şifremi unuttum?" butonuna tıklayarak yeniden şifre almaları gerekmektedir.

Sitemizden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla sunucularımızda ödeme sayfasında istenen kişisel kredi kartı bilgileriniz tutulmamaktadır. Ödemeye yönelik tüm işlemler sitemizin ara yüzü üzerinden ödeme firması, banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.  Ayrıca, tüm bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile şifrelenmiştir. Ek güvenlik önlemi olarak üyelik bilgilerinizi ile giriş yaptıktan sonra da sağ tarafta yer alan "Sayfam" butonuna tıkladıktan sonra sol köşede yer alan "Güvenlik Ayarlarım" butonuna tıklayarak sabit IP tanımlayabilirsiniz.
Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlere konu epinler ve satılan tüm dijital ürünler kullanıcıya teslim edilmekle tüketilmiş sayıldığından iade yahut değişim talebine konu edilemez. Doğru epini satın almak müşterinin sorumluluğundadır.
https://pb.tamgame.com/ adresine giriş yapınız. Point blank sitesi açıldıktan sonra üye girişinizi yapınız. Üye girişi yaptıktan sonra, profil kısmının altında bulunan “TG Yüklemek İstiyorum” butonuna tıklayanız. Açılan sayfada Ön Ödeme > E-PIN bölümünün altındaki kutuya tıklayıp, sayfanın altındaki DEVAM butonunu seçiniz. Sitemizden aldığınız e-pin kodunu "KOD ve ŞİFRE" ayrı olarak ilgili alanlara kopyalayıp ve DEVAM butonu ile işlemi tamamlayınız
https://www.midasbuy.com/tr/redeem/pubgm sayfasına gidin.  Giriş/Kayıt butonuna tıklayarak Midasbuy'a giriş yapın. (Üye değilseniz kayıt bölümünden kısmından Midasbuy.com'a üye olun.) "Oyuncu No doğrulama" alanına oyundaki karakterinizin ID'nizi girip "TAMAM" butonuna tıklayarak giriş yapın. EPIN başlıklı "Lütfen e-pin kodunu gir" yazan alana, satın aldığınız PUBG Mobile UC kodunu girin ve "OK" butonuna basın. Karşınıza çıkan "Takas İşlemi Ayrıntıları” penceresindeki "Gönder" butonuna basın. Bir sonraki ekranda göreceğiniz "Satın alımın başarılı" uyarısının ardından yüklemeniz başarılıyla gerçekleşmiş ve satın aldığınız kadar UC hesabınıza eklenmiştir.
Steam cüzdan kodu, Steam platformundaki hesabınıza, değişen tutarlarda bakiye yüklemenizi sağlayan kodlardır.  Satın almış olduğunuz Steam cüzdan kodunu Steam platformunda kullanarak, kullanmış olduğunuz kodun tutarı kadar bakiyeyi Steam hesabınıza yüklemiş olursunuz. Steam bakiyeniz ile, Steam platformundan oyun alabilir ve/veya Steam platformunda yer alan oyunların içindeki marketlerden çeşitli satın alımlar yapabilirsiniz.
Steam cüzdan kodunu, Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra https://store.steampowered.com/account/redeemwalletcode adresinde yer alan "Cüzdanınıza Bakiye Eklemek İçin Steam Cüzdan Kodunu Girin" alanından kullanabilirsiniz.